Skip to content

Jsme účetní a poradenská společnost a pracujeme v

Čechách i v Německu

Již osmým rokem nabízíme naše služby pro všechny, kteří potřebují pomoci nejen se zpracováním a odevzdáním daňového přiznání.

Účetní a poradenská společnost zabývající se daněmi především pro Německo

Jsme česko-německá společnost, zabývající se již několik let především poskytováním poradenských a účetních služeb pro Čechy a Slováky pracujících v Německu. Spolupracujeme jak s českými, tak i Německými účetními a daňovými poradci a právníky.
 
Našimi klienty jsou v 90% případů zaměstnanci, kteří „pendlují“ z ČR do Německa za prací a mají trvalou pracovní smlouvu, případně i „agenturní“ a „sezónní“ zaměstnanci
 
Vzhledem ke špatným platovým a ekonomickým poměrům, a jiným aspektům života v ČR (a SK), se stále více občanů uchyluje k práci v zahraničí. Naše firma se vzhledem k vlastním bohatým zkušenostem našich pracovníků, zaměřuje právě na práci a život v DE. To ovšem neznamená, že se neorientujeme také v problematice tuzemského daňového práva.
Snažíme se co nejvíce přiblížit potřebám našich klientů a chceme jim být i blíže, aby jsme byli snadno dostupní.Máme již několik let fungující pobočku v Aši, kde neustále rozšiřujeme naše služby tak, abychom uspokojili i náročné klienty a řešili jejich běžné, ale i ty náročnější životní situace, zároveň spolupracujem i s externími pracovníky a jsme našim klientům co nejblíže.

 

Pro naše klienty zajišťujeme i poradenství „on-line“, pro ty co nemají čas, nebo jsou z větší dálky se u nás stavit osobně, mohou s námi komunikovat prostřednictvím Facebooku, e-mailu, nebo zasílat podklady a listiny k podpisu prostřednictvím České pošty a Deutsche Post

Náš tým

Pokud budete potřebovat poradit, jeden z nás se vám bude vždy věnovat.

DSC_7123

Bc. Jiří Přenosil

účetní

Daňová přiznání, fakturace
+420 352 683 335
info@dane-nemecko.cz

DSC_71232

Lenka Zemková

jednatelka

Kindergeld, Elterngeld
+420 352 683 335
dane-nemecko@seznam.cz

Potřebujete vyřešit daňové přiznání nebo Kindergeld?